niedziela, 15 lutego 2015

Klucze Wcielenia - Nasza osobowość

Klucz wcielenia  pokazuje nam, kim możemy być, co powinniśmy robić, abyśmy czuli się spełnieni.
Aby obliczyć Klucz Wcielenia należy dodać dzień urodzenia i miesiąc z daty urodzenia, np.
Jeśli urodziliśmy się 30.07.1977 dodajemy do siebie 3+0+0+7 = 10 sprowadzamy do liczby jednocyfrowej 1+0 = 1 Tutaj kluczem wcielenia jest cyfra 1


Klucz wcielenia : jeden

Tutaj dominuje chęć działania, niezależność i pęd do przodu.
Jako  Jedynki z klucza Wcielenia szybko i trafnie podejmujecie decyzje, nawet te pod naciskiem, pod wpływem s stresu. Zwykle jesteście liderami, a także pionierami odważnie wytyczającymi nowe szlaki.  Innowacyjne pomysły to wasz znak rozpoznawczy, nie boicie się wdrażać owych pomysłów  w życie. Popracować warto nad swoją niecierpliwością, a także ze skłonnościami do daleko posuniętego ryzyka.

Klucz wcielenia : Dwójka

Tutaj dominować będzie rozwaga jak i wyrozumiałość..
 Dwójki z klucza wcielenia  często mają zdolności parapsychiczne, jak jasnowidzenie czy jasno słyszenie, jasno czucie. Są także bardzo w wrażliwe, współczujące i  romantyczne. Doskonale potrafią wczuć się w położenie  drugiej osoby. W relacjach przeszkadzać  im może  unikanie bezpośredniej komunikacji, zależność od innych ludzi, niedojrzałość emocjonalna, skłonność do niekorzystnie na Was wpływających   kompromisów. Z reguły nie potrafią podejmować korzystnych dla siebie decyzji. Jak i w przypadku numerologicznych dwójek, tutaj również rodzinę czy ukochaną osobę stawiają na pierwszym miejscu, zapominając o zdrowej asertywności.

Klucz wcielenia: Trójka

Tutaj dominować będzie  innowacyjność, kreatywność, poczucie humoru, optymizm.
Trójki z klucza wcielenia muszą uważać na beztroskie podejście do życia, do codziennych spraw, czasem za mało koncentrują się na ważnych celach życiowych. Mają w zwyczaju składać obietnice bez pokrycia, aby wyjść z "twarzą" wymówką będzie tekst" żartowałem" a także niechętnie podejmują się zobowiązań. W związkach są  bezproblemowe, ze względu na ugodowe podejście do życia. Ulegają jednak pokusie zdrady.

Klucz wcielenia: Czwórka

Tutaj dominować będzie, odpowiedzialność, systematyczność, lojalność.
Czwórki z klucza wcielenia na świat patrzą realistycznie. Cechuje ich  duża wytrzymałość psychiczna jak i fizyczna, posiadają, niosą w sobie mobilizację osobistą, do twórczych działań,. Można Was uważać za  twardzieli. Kuleje u Was jednak spontaniczność z uwagi na to, iż Wy lubicie mieć wszystko poukładane, zaplanowane.  Dążycie do perfekcji za wszelką cenę, odpoczynek, relaks jest wam obcy. Boicie się zmian. Życie we dwoje oznacza dla nich bieg maratoński, a nie krótki sprint. Są wierne i niestety przewidywalne.

Klucz wcielenia: Piątka

Tutaj dominować będzie, intelekt przede wszystkim
Piątki z klucza wcielenia  życie traktują jak przygodę, łapią chwile i nade wszystko kochają wolność. Uwielbiają podróżować i posiadają  urok osobisty oraz kuszącą nieprzeciętną seksualnością.
 Bywają chaotyczne, brak im stabilności emocjonalnej. Często myślą tylko o sobie i swojej wygodzie. Ni znoszą czynności które trzeba robić wkoło, np. sprzątania, zakupów, prasowania. W związkach Piątki są zmysłowe i zwykle bardzo atrakcyjne dla płci przeciwnej.

Klucz wcielenia: Szóstka


Tutaj dominować będzie  dojrzałość emocjonalna, opiekuńczość oraz odpowiedzialność za bliskie osoby.
Szóstki z klucza wcielenia mają dobre serce, cieszą się wewnętrzną harmonią oraz spokojem. Można na Was liczyć, zawsze jesteście pomocni, niesiecie ową pomoc bezinteresownie. Najważniejsze są dla szóstek bliskie relacje, bo doskonale się w nich czujecie. Jednocześnie jednak bywacie naiwni. Żyjąc w związku, możecie mieć tendencje do całkowitego  zatracania  się w drugiej osobie. Albo dać się przytłoczyć obowiązkami wobec rodziny.

Klucz wcielenia: Siódemka

Tutaj dominować będzie spora duchowość
 Znakiem rozpoznawczym siódemek jest chęć  poznawania prawdy, docierania do sedna każdej sprawy, unikają powierzchownych rozwiązań. Niektóre siódemki potrafią przewidywać przyszłość lub uzdrawiać. Liczba ta obdarza również nieprzeciętną inteligencją i umiejętnością logicznego myślenia oraz naukowym zacięciem. Dlatego Siódemki zwykle mają ciekawe zainteresowania i uchodzą za oryginalne. Mogą jednak być odbierane jako nieśmiałe, wyalienowane, nieprzystosowane do realiów życia.
W partnerstwie tłumią uczucia i na początku są nieufne. Dopiero gdy poczują się bezpieczne, mogą otworzyć się na prawdziwą miłość.

Klucz wcielenia: Ósemka

Tutaj dominować będzie zaradność życiowa, zrównoważenie emocjonalne jak i  autorytet.
Ósemki to materia, potrafią także połączyć świat ducha i wyższych idei z codziennymi wyzwaniami. Lubią władzę i ona także je lubi.

 Ósemki  musza popracować nad chęcią nadmiernej kontroli i dążenie do celu po trupach. Zwykle w takich okolicznościach mają pokerową twarz i kierują się egoizmem. Związek uczuciowy traktują jak inwestycję, są lojalne i obowiązkowe.

Klucz wcielenia: Dziewięć


Tutaj dominować będzie zaradność i mądrość życiowa
Dziewiątki doskonale sprawdzą się jako  przewodnicy duchowi, na pewno potrafią skutecznie zarządzać zasobem ludzkim. Są niezależne, działają skutecznie. Mają jednak skłonności do lekceważenia standardowych procedur. Bywają czasem zadufane w sobie i ekstrawaganckie. Żyją tak, jakby ziemskie problemy w ogóle jej nie dotyczyły. W relacjach międzyludzkich ma kłopoty z brakiem poczucia przynależności. W związku uczuciowym dąży do maksymalnej wolności kosztem bliskości.

Pozdrawiam,

Agiatis


Żory


1 komentarz:

  1. Wróżka Alicja zaprasza na wróżby email lub telefon
    zamów wróżbę szybko i bezpiecznie na stronie wróżka online
    poznaj swoją przyszłość, szybka odpowiedź w 2 godziny

    OdpowiedzUsuń