środa, 11 lutego 2015

Wibracja Związku

Żory,  11.02.2015
Wibracja związku tworzą składowe Naszej wibracji urodzeniowej.
Nasza wibracja urodzeniowa to suma daty urodzenia.

Załóżmy, że ktoś z Was urodził się : 30.07.1977 dodajecie  każdą  cyfrę 3+0+0+7+1+9+7+7 = 34= 3+4, wibracja urodzeniowa to   7. W ten sam sposób obliczmy wibrację partnera/partnerki. np. 28.06.1974 Obliczamy: 2+8+0+6+1+9=7+4 = 37=3+7 = 10, sprowadzamy do liczby jedno cyfrowej:1+0 = 1 Wibracja Tego związku to 7+1 = 8


Wibracja związku 1

Tutaj dominować będzie  przede wszystkim swoboda, niezależność.
Dla każdego z partnerów ważna będzie pozycja, którą sobie wypracuje w tej relacji,  jednak z reguły to  jedna ze stron będzie dominowała.
Tarotowy  Mag patronuje tej wibracji, związek skonstruowany ze wszelkimi atrybutami pomagającym zaistnieć.
Często zdarza się, że ludzie, którzy tworzą związek o  wibracji jeden, długo zastanawiają się, zanim zdecydują się na wspólne mieszkanie czy po prostu wchodzić w związek w ogóle. Mają do pokonania pewną trudność w połączeniu, zbliżeniu się do siebie. Dla tej pary istotny jest wizerunek,  pozory, czasem bywa tak, iż jest to zwyczajna fikcja, a nie prawdziwa relacja. Może to być związek oparty dla zdobywania  kariery, założenia rodziny, dla pieniędzy, wspólnej pasji, fascynującego seksu. Chodzi o to, żeby wzajemnie się motywować, pokonywać coraz trudniejsze  wyzwania. Zwykle wibracja 1 nie przynosi wielkiej miłości, ludzie łączą się raczej z pobudek pochodzących z rozumu, niż z serca. Ale może to być też relacja, która da transformację jednej ze stron, może znacząco wpłynąć na jej rozwój, dać pewność siebie, poczucie własnej wartości. To może być związek atrakcyjny dzięki wyzwaniom, jakie niesie. Oczywiście, pamiętajmy że inny związek stworzą partnerzy, których wibracje wynoszą 8 i 2, a inne kiedy połączą się na przykład dwie 5. „Składowe” mają tu istotne znaczenie.


Wibracja związku 2

Partnerzy, których wspólna wibracja numerologiczna wynosi 2, stworzą związek, w którym ważne zawsze będą dzieci, dom, rodzina, praca. Czyli stabilizacja i bezpieczeństwo. Nic dziwnego - archetyp Dwójki, czyli Tarotowa Arcykapłanka, to tajemniczość. Energia żeńska, która zawsze szuka kogoś do pary. Dlatego ludzie tworzący taki związek są dla siebie wzajemnie ważni.
Pozytywna j wibracja daje dobroć, ciepło, dbałość, wierność, romantyzm. Są tu gorące wyznania miłosne, ale bez seksualnych ekscesów. Jest spokój i radość płynące z przeżywania codzienności. Tutaj panuje harmonia, współpraca, niejednokrotnie kompromis, para doskonale się rozumie. Dzieje się tak, jeżeli partnerzy dojrzale podejmą wyzwanie wibracji Dwa, które mówi o nauce bycia razem, bycia blisko siebie. W takim związku ludzie realizują się bardziej w sferze prywatnej niż zawodowo
Z drugiej strony.....
 Może tutaj powstać związek pełen tarć, wewnętrznej niezgody i  konfliktów.  Mogą walczyć o swoje, wzajemne uczucia, ich okazywanie, bycie dla siebie ważnym. Dwójka emocjonalnie szantażuje i mówi – zobacz jak ja się dla ciebie poświęciłam. To zdanie niezwykle  często się powtarza w związku o wibracji Dwa. Pojawiają się wtedy między partnerami niedopowiedzenia, żale, fochy i kaprysy.  Może dojść do wzajemnego obwiniania. W bardziej nieprzyjemnych przypadkach – ludzie walczą ze sobą wet za wet, nie słuchają siebie wzajemnie. Każde może walczyć o swoją wygodę, może akcentować swoje poświęcenie dla związku. W skrajnych przypadkach może nawet dojść do przemocy, niewierności, chociaż na zewnątrz na wibracja pokazuje „poukładaną” rodzinę. A tak naprawdę partnerzy wzajemnie psychicznie się zamęczają. Trudna Wibracja, która może pracować w tym pozytywie, ale także dążyć , zmierzać w tą drugą stronę.


Wibracja związku 3

To może być naprawdę bardzo udany związek, kreatywny i dający wiele satysfakcji. Osoby go tworzące mają dużą szansę na szczęśliwy dom, pełen dzieci i stabilność finansową. W negatywie Trójka może przynieść w tych sferach życia znaczące braki.
W wibrację trzy wpisana jest pozytywna komunikacja, inspiracja, twórczość, pasja, radość.
 Związek, któremu patronuje Tarotowa Cesarzowa, może przynieść konkretne, wymierne owoce. Powody do radości. Takie partnerstwo jest zmysłowe, jest dobry seks, cieszenie się przyjemnościami życia. Pieniądze, luksus… Komfortowy dom, dzieci, rodzina, stabilizacja. Między ludźmi pojawia się cały czas potrzeba nowych doznań. Nie poprzestaną na tym, co już mają. Przez życie prowadzi ich świadomość, że coś się zaczyna, dojrzewa i przemija. I jest zgoda na to. Partnerzy dążą do doskonalenia siebie, relacji, związek  który będzie ewoluował.
 Cesarzowa daje szczęście, mówi że wszystko w odpowiednim czasie się zrealizuje. Są podstawy, żeby się cieszyć się życiem. Trójka zawsze oznacza plony, płodność. To może być trwałe, szczęśliwe małżeństwo.. Zdarza się też, że ludzie połączeni tą wibracją razem prowadzą biznes, przyciągając spore pieniądze, które pozwalają im dostanie żyć.
W negatywie w Trójki,  pojawiają się blokady, zahamowania w sferze intymnej  oraz materialnej. Kobieta i mężczyzna mogą mieć problemy ze spłodzeniem dziecka czy rozwojem kariery.Wibracja związku 4 – stabilizacja

Związek stabilny, bezpieczny, formalny, trwały, oparty niejednokrotnie na tradycji.  Ludzie, których urodzeniowe wibracje po dodaniu dają Cztery, tworzą relacje odpowiedzialne. Tutaj romanse i flirty na boku w grę nie są brane pod uwagę w ogóle, raczej wszystko wspólne.
Tutaj mogą pojawić się ograniczenia zawodowe, Cyfra parzysta to także zamknięcie. Taka para nie będzie prowadziła domu  otwartego, w którym drzwi się nie zamykają. Imprezy towarzyskie nie będą tutaj się odbywały, ale imieniny, święta, chrzciny, tradycyjne imprezy owszem. Bo Czwórka to idea rodzinności, stałości.
Wydatki w tej wibracji będą zaplanowane, pieniądze idą na praktyczne przedmioty. Praktycznie zero spontaniczności,wtargnąć się może rutyna, zasady, przewidywalność. Bezpieczeństwo zarówno emocjonalne, jak i finansowe. Jest dom z płotkiem, ogródkiem, istotne  też  będą pieniądze, bo cztery to ziemia i materia. Często jest to para zapracowana, która prowadzi firmę rodzinną, albo po prostu ciężko pracują dzień w dzień. Ważne jest dla nich dbanie o ogród, porządki w domu, samochodowe przeglądy, dodatkowe zajęcia dzieci. Wszystko działa w ramach wypracowanego wcześniej  schematu. Związek ten cementują dobra materialne, które służą wygodzie i prestiżowi.
Cztery naznacza się perfekcjonizmem, dlatego starają się być idealną parą, z tradycyjnym podziałem obowiązków domowych.
Para ta cenić sobie będzie stałość, bezpieczeństwo. Tutaj liczy się przede wszystkim zaufanie, racjonalizm, stabilizacja, finanse.
Wibracja ta daje stabilny związek, scementowana relację na długi czas, nawet do końca życia.


Związek wibracji 5.

W tej wibracji nie zagości nuda. Związek pełen nieprzewidywalności, spontaniczności, przygody.
Wibracja 5 daje partnerom okazję do tego, by czerpali  życia wszystkimi zmysłami, szukali wciąż nowych wrażeń, doznań. Ważne jest to, że ludzie w takim związku wpływają na swoje wnętrze, silnie oddziałują na siebie, wzajemnie inspirują się do zmian. Ważne aby tutaj była dobrze realizowana kwestia wolności, braku kontroli, otwarcia się na nowości.  Bo  relacjach  jednokrotnie chcemy  kontrolować.
Kiedy liczbą numerologiczną związku jest 5, w życiu dwojga ludzi nie za wiele jest stałości. Nudy brak, są za to częste przeprowadzki, podróże, nagłe zwroty akcji, niespodzianki, imprezy, szaleństwa. Zupełnie odwrotnie niż w wibracji 4. Zwykle są przyjemności, sporo zmysłowego seksu, wydawanie pieniędzy i wysoki standard życia. Taka relacja może się nagle i burzliwie zacząć, może się też niespodziewanie skończyć. Albo jest między partnerami cudownie, albo beznadziejnie. Nie ma miejsca na letnie uczucia, są wyznania miłosne, bywają wyzwiska. Jest uwielbienie, są awantury, bunt, nic stałego.
Ważne aby dojrzale podeszli do tego osoby tworzące tą wibracje, której patronuje Tarotowy  Kapłan - uczcie się siebie wzajemnie.


Związek wibracji 6

Tutaj patronuje,  Tarotowa karta Kochanków. Na pierwszy plan wysuwa się dzielenie się uczuciami, relacyjność, rodzina. I  tego trzeba się nauczyć.
Kochankowie to zwykle dobry symbol relacji.  Mężczyzna i kobieta, których zsumowane urodzeniowe wibracje dadzą 6, jako życiowy priorytet ustanowią sobie związek. Ale taki, w którym będą dążyli do harmonii. Bez niej nie znajdą  tutaj spełnienia. Równowaga, dzielenie się uczuciami i materią, dobrze rozumiana wspólnota interesów – to zapewni im szczęście. Ważne stanie się wyrażanie siebie w pełni przed drugą osobą. Bez udawania, niedopowiedzeń, pozorów, kłamstw.
Wibracja   związku  6 oznacza też równowagę między życiem uczuciowym a zawodowym, Małżonkowie powinni dążyć, aby i jedna i druga strona czuła  się spełniona w tych obszarach. Jeśli w związku  harmonia zostanie zachwiana kryzys gotowy. Uważnie należy dbać, aby  sfera swojej przestrzeni osobistej tutaj też miała miejsce.
Osoby łącząc się w wibracji związku 6  zazwyczaj dążą do założenia rodziny. Nie muszą żyć bardzo tradycyjnie, jednak domowe ognisko jest istotne. To nie są romansowe wibracje numerologicznej 5 lub zawodowe aspiracje na pierwszym planie jak w przypadku wibracji numer 1.
Negatywem tej wibracji może być pewna duszność emocjonalna i postrzeganie domu jako wiezienie..... Nie stanie się tak jednak, gdy partnerzy będą pamiętali o życiu w harmonii. Ze sobą samym, ukochaną osobą i światem.


Związek wibracji 7

Gdy  liczba związku wynosi 7, może  parze się wydawać, że są bratnimi duszami. Relacja ta  nacechowana będzie bowiem atmosferą niezwykłości, ale zwykle niesie ze sobą poważną życiową lekcję do przeżycia.
 Para, której związkiem rządzi wibracja numer 7, ma przed sobą wyzwanie.
Ta liczba nie sprzyja związkom, relacjom partnerskim bo jest raczej samotnicza i izolująca się. Siódemki są wrażliwe, jednocześnie  skryte i nieśmiałe, lękają się wyrażania uczuć. Dlatego siódemka jako  relacja niesie ze sobą doświadczenie pewnego oddalenia.  Partnerzy mogą mieć przed sobą tajemnice lub być na siebie zamknięci w sferze uczuć. Jednak ze sobą są. Przyciągają ich do siebie siły nieświadomości po to, by głębokie rany zostały uzdrowione.
 Na początku znajomości ludziom wydaje się, że są sobie przeznaczeni,  które wreszcie się odnalazły. Mają ze sobą duchowe porozumienie, łączy ich  niewidzialna nić. Sprawy ducha prawie zawsze objawią się między ludźmi, których połączyła ta mistyczna wibracja. Mogą ich łączyć wspólne  zainteresowania, pasja, praca dla ważnej idei. Znaczące korzyści materialne nie będą tutaj widoczne Problemy finansowe są często źródłem ich nieporozumień. To, co ludzie mogą wnieść z lekcji związku 7, to głęboki wgląd w psychikę, do którego uzyskują dostęp w relacji z drugą osobą. Jeśli potraktują ją jak lustro, ich świadomość się poszerzy. Wibracja 7 obdarza również nauką niezależności podczas życia razem, naukę tego, że każdy potrzebuje własnej przestrzeni. Niebezpieczeństwem jest emocjonalne uzależnienie bez  bliskości, kiedy najważniejsze są uczucia, które odważnie wyrażamy.
Tutaj patronuje Tarotowy Rydwan, dużo ruchu, brak stałości, dużo poszukiwań...


Związek wibracji 8

Tutaj dominacja z uległością wymienia się nieustannie.
To silna wibracja partnerska. Stawia ona Partnerów wobec wyzwań dotyczących pracy, pieniędzy i władzy. Często ósemkowe pary razem pracują, prowadzą biznes, budują dom, inwestują, działają wspólnie.  Podczas tej działalności nie ma mowy o altruizmie, raczej o konkretnych zyskach a także karierze. W ogóle dążenie do równości dość mocno wynika z wibracji Osiem. Dlatego między partnerami pojawia się walka i wspomniana przeze mnie wyżej   dominacja. Ludzie walczą między sobą o władzę, prestiż, o to kto więcej znaczy, kto jest bardziej inteligenty i wpływowy. Chcą zasady – oko za oko, ząb za ząb. Tam gdzie dominacja, jest też uległość i poddaństwo. Takich jakości też można doświadczyć w tej relacji. Znalezienie dobrego środka między tymi biegunami to prawdziwe wyzwanie dla związku Osiem.
tutaj patronuje Tarotowa Moc, którą cechuje właśnie siła i uległość jednocześnie.
 Może połączyć ich hobby, z którego uczynią pomysł na życie i źródło utrzymania. Razem zawsze będą zmierzali do stabilizacji finansowej i do widocznego sukcesu.. Będą mieli odwagę, by walczyć o swoje między sobą a także ze światem. Rodzinę będą tworzyć odpowiedzialnie, podobnie jak związek wibracji Cztery, zapewniając  bezpieczeństwo sobie i rodzinie.


Związek wibracji 9

Para, której przyszło żyć w numerologicznej wibracji 9, zmierzy się nie raz, nie dwa  z poważnymi wyzwaniami. Pojawić się może silna tendencja do odgradzania się od siebie murem milczenia i niestety obojętności. Rozwiązaniem jest połączenie swoich sił dla pracy dla świata.
Dziewiątka kończy cykl numerologiczny i jej zadaniem jest przejawianie pełni.  Jeśli dbamy o dobro, to wspólne. Jeśli praca, to dla wyższych ideałów. Jeśli miłość, to bezwarunkowa. Jak to wszystko zrealizować w warunkach, gdy spotyka się dwoje ludzi nie tylko z uczuciami wobec siebie, ale również ze swoimi słabościami, lękami, oczekiwaniami, czy to możliwe do zrealizowania?  Początek tego związku może przebiegać cudownie. Partnerzy mogą mieć silne poczucie, że spotkały się dwie połówki jabłka, które wreszcie się odnalazły i mogą wieść wspólne życie. Szybko jednak okazuje się, że nie jest wcale tak kolorowo. Tak, razem tworzą całość, ale zeszli się również po to, żeby służyć światu. Wibracja Dziewiątki niesie ze sobą przesłanie służby, poświęcenia się sprawom wyższym. Jeśli taka para wspólnie zaangażuje się w działalność dla dobra ogólnego czy po prostu dla drugiego człowieka, ma szansę odnieść sukces i cieszyć się satysfakcją. Zwykle jednak mają tendencja do odrywania się od rzeczywistości i zatracają się w pomocy innym. Pojawia się problem, jak pogodzić wzniosłe marzenia z codziennością. Dobrze, jeśli kobieta i mężczyzna, którzy tworzą związek 9, często ze sobą rozmawiają o tym, jak się zrealizować na wyższym poziomie. Dzięki temu mogą lepiej zrozumieć siebie i swoje miejsce w świecie. Odkryć swoje wspólne powołanie i wspierać w jego realizacji.
Tej wibracji patronuje Tarotowy Pustelnik, co może wskazywać na izolowanie się, na życie obok siebie, mimo iż mieszkamy razem, ważne aby o to zadbać, by nie podążać w tą stronę.


Pozdrawiam Serdecznie,
Tarocistka Agiatis

1 komentarz:

  1. Wróżka Alicja zaprasza na wróżby email lub telefon
    zamów wróżbę szybko i bezpiecznie na stronie wróżka online
    poznaj swoją przyszłość, szybka odpowiedź w 2 godziny

    OdpowiedzUsuń